Hakkımızda

2002 yılından beri kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Antalya ve Türkiye genelinde boy gösteren ÜNTAR sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi.Reçel ve meyve konserversi üretimi ve satışı alanında kendini kanıtlayan ÜNTAR ,başta Antalya ve çevre iller olmak üzere Türkiye'de hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan ÜNTAR ,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

12.000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplamda 18.000 m2 bir mevkide hizmet veren firmamız ,tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında ürünler üretmektedir.

ÜNTAR müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.Bunun doğal sonucu olarak ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

ÜNTAR teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Şirketimiz kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir.

Yılların verdiği tecrübe ve gururumuz," KALİTELİ ÜRÜN" anlayışımızı değiştiremez

"Yüksek kaliteli ürün" ana prensibimizdir.

Müsteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre,"müşteri daima haklıdır."

Istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi " VIZYON " edindik